Tegoroczne święto zakochanych rozpoczęliśmy od rozdania połówek serc naszym paniom i panom. Papierowe symbole miłości poprzecinane w różny sposób miały być wskazówką do odnalezienia swojej drugiej walentynkowej „połówki”. Tak przygotowani podopieczni wkroczyli na salę przystrojoną zgodnie z klimatem uroczystości.  Pani kierownik powitała wszystkich, a następnie zgromadzeni odśpiewali ćwiczoną wcześniej piosenkę „Serduszko puka w rytmie cha cha”

14 luty w WTZ obfitował w atrakcje: był quiz dotyczący walentynek, zabawa z balonami, bitwa statków miłości, no i finał zabawy z serduszkami. Odnalezione pary walentynkowe starały się odgadnąć swoje upodobania np. ulubiony kolor, potrawa itp.

Wydarzeniem, na które czekało wiele osób było rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą walentynkę. Jury złożone z uczestników i członków Zarządu wybrało trzy pierwsze miejsca i zabawnie nagrodziło.

Pieczołowicie przygotowywane  przez uczestników okazjonalne kartki trafiły do walentynkowej poczty. Aby miłosne liściki dotarły do adresatów potrzebni byli kompetentni  walentynkowi listonosze (w tej roli para naszych uczestników).

Zabawę zakończyło wspólne śpiewanie karaoke- repertuar oczywiście tylko o miłości.