W tym dniu nie obyło się bez dobrej zabawy. Po złożonych życzeniach Paniom oraz Panom, rozpoczęła się uroczystość. Wybieraliśmy miss i missterów w dziewięciu kategoriach: miss/mister zręczności, malarstwa, intelektu, poezji, śpiewu, tańca, publiczności, obiektywu, elegancji i wdzięku, celnego oka, uśmiechu, pierwszej pomocy.

Konkurencje były przeróżne. Aby zostać miss/missterem uśmiechu należało wypić napój cytrynowy, a dodatkowo zjeść kawałek cytryny i uśmiechnąć się szeroko. Kto chciał zostać miss/missterem zręczności musiał albo przykręcić śrubkę, albo przyszyć guzik. Miss/misster intelektu miał za zadanie w jak najkrótszym czasie rozwiązać krzyżówkę. Miss/misster tańca prezentował taniec z mopem  albo z miotłą.

Zabawy i śmiechu było co niemiara!

Konkurencje były przerywane wspólnie śpiewanymi piosenkami:

„Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się,

czy dobrze jest czy może jest, może jest już źle”

albo

„Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, orły, sokoły, herosy?

Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy?”

Na koniec imprezy Panowie podarowali Paniom tulipany i czekolady, a Panowie zostali obdarowani przez płeć piękną albumami na zdjęcia.

Ten dzień spędziliśmy w wyjątkowej atmosferze i już z niecierpliwością oczekujemy i przygotowujemy się do kolejnej uroczystości – pierwszego dnia wiosny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.